Esthenay, kosmetika Esthenay, Rolletic, Rolletic Ústí nad Orlicí, rolletic, esthenay | studio-rolletic.cz

Masáže Rolletic, proti cellulitidě, formování postavy


Velkoobchod s kosmetikou Esthenay

Kosmetika Esthenay - eshop
Kosmetika Esthenay - návod k použití

Pokud máte zájem prodávat jedinečnou kosmetiku Esthenay, rádi Vám nabídneme zajímavé ceny a dodací podmínky.
Kontaktujte nás prosím: esthenay@email.cz

ESTHENAY - kosmetika proti celulitidě

Kosmetika proti celulitidě Esthenay ROLL-QUEEN byla vyvinuta s cílem poskytnout komplexní péči o pokožku před, v průběhu i po cvičení (nejen) na stroji Rolletic. Jednotlivé gely a krémy jsou určeny pro přípravu pokožky na její následující mechanické namáhání během cvičení, masáže či jiné fyzické aktivity a dosažení optimální kondice z hlediska pružnosti, vláčnosti a prokrvení. Po aplikaci masážních procedur je pokožka zklidněna, vyživena a ošetřena tak, aby byly kompenzovány nejen vlivy předchozích okolností, ale došlo zároveň k navození rychlých regeneračních pochodů.

esthenay, kosmetika esthenay

Samoprohřívací gel Esthenay INTENSIVE 1

Přípravek pro zmírňování celulitidy a formování postavy s regulovaným prohřívacím efektem. Prohřátí pokožky problémových partií, během kterého dochází k otevření pórů kůže, umožňuje rychlé vstřebání účinných látek do pokožky. Tyto látky podporují detoxikační efekty a tím urychlují odbourávání podkožního tuku. Gel je vhodný pro odstraňování celulitidy stupně 1 a 2. Po jeho aplikaci je nutné použít gel ROLL-QUEEN Chladící a neutralizující.

Samoprohřívací gel Esthenay INTENSIVE 2

Přípravek pro zmírňování celulitidy a formování postavy se zvýšeným prohřívacím efektem. Intenzivní prohřátí problémových partií podporuje rychlé vstřebání účinných látek obsažených v gelu, stimuluje krevní oběh a urychluje metabolismus podkožních tukových tkání. Gel je vhodný zejména pro aplikaci na břicho, stehna, hýždě a boky s celulitidou stupně 2 až 3. Po jeho aplikaci je nutné použít gel ROLL-QUEEN Chladící a neutralizující.

Samoprohřívací gel Esthenay INTENSIVE 3

Přípravek pro zmírňování celulitidy a formování postavy s nejvyšším prohřívacím efektem z řady gelů INTENSIVE. Rychlé a intenzivní prohřátí pokožky otevírá pokožkové póry a umožňuje pokožce vstřebat vysoký obsah látek podporujících metabolismus podpokožkových tukových tkání. Gel je vhodný pro aplikaci na břicho, stehna, boky a hýždě s celulitidou stupně 3 až 4. Po jeho aplikaci je nutné použít gel ROLL-QUEEN Chladící a neutralizující.

Prohřívací gel Esthenay SENSITIVE

Přípravek s obdobnými účinky jako gel INTENSIVE, je však primárně určen pro použití přes noc. Složky obsažené v gelu účinně působí proti nočnímu ukládání tuků, urychlují odplavení toxických látek z těla, posilují rozklad tuků v pokožce a odbourávají celulitidu. Pravidelné používání gelu zabraňuje úbytku kolagenu a elastinu, dochází k vyhlazování pokožky. Gel SENSITIVE je vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou. Po jeho aplikaci je však i tak nutné použít gel ROLL-QUEEN Chladící a neutralizující.

Chladící a neutralizující gel Esthenay

Zklidňující a hydratační gel pro aplikaci bezprostředně po masáži nebo jakékoli fyzické zátěži. Jeho použití je ideální po předchozím použití prohřívacích gelů. Přípravek pokožku okamžitě hydratuje, zklidňuje a ochlazuje, jeho působením dochází k uzavření pórů pokožky. Před tím, než se póry uzavřou, jsou do pokožky dodány v gelu obsažené vitamíny, minerální a přírodní látky. Tyto látky podporují elasticitu pokožky, kterou současně zpevňují a regenerují. Složka na bázi oligobotulotoxinu pokožku vyhlazuje, přičemž tento efekt je dlouhodobý.

Vyživující a zpevňující krém Esthenay

Krém s vynikajícími účinky pro zachování elasticity a hebkosti pokožky. Krém obsahuje množství minerálních a přírodních látek pro vyživení pokožky. Svým složením lze tento krém řadit mezi špičku v přípravcích pro péči o pokožku. Je ideální pro každodenní používání. Krém se velmi dobře vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.