Guenerve, kosmetika Guenerve, GUENERVE - kosmetika proti celulitidě, Samoprohřívací gel Guenerve, Chladící gel GUENERVE, Zpevňující a vyživující gel Guenerve

Guenerve kosmetika proti celulitidě, formování postavy, Samoprohřívací gel Guenerve, Chladící gel GUENERVE, Zpevňující a vyživující gel Guenerve


Velkoobchod s kosmetikou Guenerve

Kosmetika Guenerve - eshop
Kosmetika Guenerve - návod k použití

Pokud máte zájem prodávat jedinečnou kosmetiku Guenerve, rádi Vám nabídneme zajímavé ceny a dodací podmínky.
Kontaktujte nás prosím: guenerve@email.cz

GUENERVE - kosmetika proti celulitidě

DOPŘEJTE SVÉMU TĚLU REVOLUCI POMOCÍ NOVÉ TĚLOVÉ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Složení je výsledkem práce předních farmaceutů a dermatologů. Při výrobě je využívaná MIKRONIZACE. Respektuje metabolické procesy v těle a biologické rytmy. Kosmetika Guenerve obsahuje přírodní látky.

Při kombinaci všech tří krémů synergický účinek - prohřátím a intenzivním metabolismem spálení tuků, ochlazení, vyhlazení, relaxace a doplnění ztráty lipidů a vody (lipidy jsou využity ke změkčení membrán a nikoliv do tukových buněk)

Kosmetika proti celulitidě a na hubnutí Guenerve byla vyvinuta s cílem poskytnout komplexní péči o pokožku před, v průběhu i po cvičení (nejen) na stroji Rolletic. Vynikající výsledky má i při jakékomliv cvičení či tělesné námaze (např. uklízení, tanci, atd.). Jednotlivé gely a krémy jsou určeny pro přípravu pokožky na její následující mechanické namáhání během cvičení, masáže či jiné fyzické aktivity a dosažení optimální kondice z hlediska pružnosti, vláčnosti a prokrvení. Po aplikaci masážních procedur je pokožka zklidněna, vyživena a ošetřena tak, aby byly kompenzovány nejen vlivy předchozích okolností, ale došlo zároveň k navození rychlých regeneračních pochodů.

guenerve, kosmetika guenerve

Revoluční kosmetika Guenerve pro tvarování postavy a proti celulitidě sestává ze 3 gelů.

Před cvičením se aplikuje Prohřívací gel Guenerve - červený, který aktivuje štěpení podkožního tuku. Dramaticky štěpení podkožního tuku zrychluje!

Po 2 hodinách od namazání je nutné použít Chladící gel Guenerve - modrý. Ten ukončí proces štěpení, zklidní a vyživuje pokožku, vypíná ji a hydratuje, pomáha v boji proti celulitidě.

Famózním výrobkem je Zpevňující a vyživující krém Guenerve proti celulitidě - zelený. Působí odlišným způsobem v noci, kdy omezuje ukládání tuků - tzv. lipogenesi a odlišným způsobem ve dne, kdy naopak podporuje rozklad zásobních tuků - lipolýzu. Navíc obsahuje látky proti stárnutí pokožky. Pokožka se stává viditelně pevnější a hladší.

Kosmetika Guenerve - eshop

Samoprohřívací gel Guenerve

guenerve, kosmetika guenerve, samoprohřívací gel guenerve

Samoprohřívací gel GUENERVE obsahuje učinné látky, které jsou patentovanou směsí švýcarské farmaceutické a kosmetické firmy Pentapharm®. Podporuje rozklad triglyceridů v podkoží, které jsou příčinou celulitidy a zadržování vody. Výsledkem je zcela viditelné zmenšení objemu ošetřovaných partií.

složení: GUARANA, KOFEIN, ZELENÝ ČAJ, ESTERY, PAPRIKA, SKOŘICE, ENZYMY ZAJIŠŤUJÍCÍ LIPOLÝZU (odbourávání tuků)

Tyto aktivní složky napomáhají k přeměně a odbourávání tuku, mají pozitivní vliv na vzhled pokožky a současne zlepšují její elasticitu. Složky gelu jsou obsaženy ve vysoké koncentraci což zajištuje rychlý termogení efekt, tzn. snadněji pronikají do buněk pomocí speciálních esteru. Při svalovém cvičení vždy dochází k tvorbě tepla a spotřebě energie. S prohřívacím gelem je tento proces podstatně efektivnější a ztráta tuku je podstatně vyšší. Zajímavé je, že použijete-li gel při cvičení nebo jiné tělesné aktivitě buňky spotřebovávají více a více tuku, cesta oxidativní fosforylace je zablokována a proto dochází ke ztrátě i několika cm podkožního tuku již během první aplikace.

Intenzivní zarudnutí pokožky a lehké pálení je doprovodným efektem a odezní do několika minut po ukončení tělesné aktivity.

Nejdéle do 2 hodin po aplikaci Prohřívacího gelu Guenerve, je třeba zastavit proces štěpění podkožního tuku, pokožku zklidnit a vypnout - Chladícím gelem Guenerve. Po aplikaci si vždy umyjte ruce. Nesmí přijít do styku s očima!

Kosmetika Guenerve - eshop

Chladící gel GUENERVE

guenerve, kosmetika guenerve, chladící gel guenerve

Po aplikaci samoprohřívacího gelu Guenerve je nutno zastavit proces štěpění podkožního tuku, pokožku zklidnit a vypnout - nejpozději po 2 hodinách od aplikace zahřívacího gelu.

Toho docílíte aplikací modrého chladícího gelu GUENERVE.

Lehká emulze, obsahuje Aloe Vera ve směsi se speciálním výtažkem z řas, které zklidní pokožku jež může být po aplikaci zahřívacího gelu Guenerve lehce podrážděná. Chladivé látky mají pozvolný, dlouhodobý, zklidňující a výrazný hydratační účinek. Pro zpevnění a účinnou regeneraci pokožky je v emulzi obsažena speciální látka na přrírodní bázi francouzské firmy Gattefossé- výtažek ze semen rostliny Spilanthes acmella (často nazývaná Paracress). Studie dokazují, že tento výtažek okamžite působí zvýšení pevnosti a hladkosti pokožky. Dlouhodobý účinek je prokázán studiemi in vitro na modelech kůže a rovněž in vivo na skupině dobrovolníků.

Složení: METHYL PCA, EXTRAKT Z MOŘSKÝCH RAS, ALOE VERA, VITAMÍN E, CAPRIC TRIGLYCERIDY, KUKUŘIČNÝ ŠKROB

Složky obsažené v gelu napomáhají k regeneraci namožených a unavených svalů po jakékoliv tělesné aktivite a navíc zajištují odstranění uvolneného tuku z pokožky. Základem je mikronizovaný derivát kukuričného škrobu, který výše uvedené úcinné látky přenáší pres jednotlivé vrstvy pokožky. Při kontaktu gelu s pokožkou dojde k uvolnění mentolu (pomocí methyl PCA), který má příjemný chladivý, osvěžující a hydratační efekt. Obsažené látky mají taktéž prokazatelně příznivý vliv na metabolismus buněk, potlačují celulitidu, zvyšují hustotu kolagenových vláken, omlazují pokožku a redukují a zpomalují proces stárnutí kůže. Gel Guenerve dále na pokožce vytváří hebounký tenký film, který tvoří hydratační bariéru a chrání pokožku před vysycháním a dalšími nepříznivými vlivy.

Jako finální produkt péče o pokožku se používá třetí gel z řady Guenerve - VÝŽIVNÝ A ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM Guenerve - zelený.

Po aplikaci si vždy umyjte ruce. Nesmí přijít do styku s očima!

Kosmetika Guenerve - eshop

Zpevňující a vyživující gel Guenerve

guenerve, kosmetika guenerve, Zpevňující a vyživující gel guenerve

Pro účinnou péči k omezení projevu celulitidy a zpevnění pokožky je vhodné použít na kritické partie 2x denně ráno a večer.

Zpevňující emulzi GUENERVE s výtažkem z červených řas, které jsou nazývány rostlinnými korály díky vysokému obsahu vápníku. Tato účinná látka je schopná se přizpůsobit biorytmu tukových buněk
a působit odlišným způsobem v noci, kdy omezuje jejich ukládání - tzv. lipogenesi
a odlišným způsobem ve dne, kdy naopak podporuje rozklad zásobních tuku - lipolýzu.

Mimo toho gel Guenerve obsahuje látky, které mají velmi silný hydratační a regenerační účinek. Pravidelným užíváním se pokožka stává viditelne pevnější a hladší.

Složení: ALOE VERA, ALARIA, LEVANDULE, CORALIN, EXTRAKT Z MOŘSKÝCH KORÁLU, CAPRIC TRIGLYCERIDY, LAURYL PCA, VITAMÍN E, ESTERY

Obsažené látky zajištují vysokou hydrataci a výživu pokožky, anti-aging efekt. Mají dvojí účinek působení. Po okamžitém nanesení hydratují povrch kůže a zároveň postupným uvolňováním esteru dochází koptimálnímu zvlhčování kůže v průběhu dne.

Aktivní složky účinkují při regulaci procesu obnovy kůže a svým mechanizmem zodpovídají za integritu kůže a její optimální hydrataci. Minerály obsažené v gelu pokožku hydratují, zklidňují, zjemňují, omlazují, dodávají kůži svěží vzhled a pokožka se stává pružnější a pevnější. Princip účinku je skryt ve způsobu uvolňování tuků, které následně slouží jako zdroj energie.

Extrakty fungují jako přenašeče signálu a signalizují, kde je potřeba energie a podněcují tak lipolýzu (odbourávání tuků).

Po aplikaci si vždy umyjte ruce. Nesmí přijít do styku s očima!

Kosmetika Guenerve - eshop

Guenerve SLIM 1 tablety

guenerve, kosmetika guenerve, Guenerve slim 1 tablety

Hlavní účinnou látkou je L-karnitin-L-tartrát. Jedná se o specifickou lipotropní látku, která se aktivne zapojuje do procesu odbourávání tuku v lidském těle. O této látce se hovoří jako o hitu 21. století zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti.

Obsahují L-karnitin-L-tartrát- látka zapojující se do procesu odbourávání tuků Posiluje přeměnu tuků na energii
Dodává energii srdečním svalu
Přispívá ke spalování tuků během cvičení
Zvyšuje fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor
Maximálně 6 tablet denně

Kosmetika Guenerve - eshop

Guenerve SLIM 2 tablety

guenerve, kosmetika guenerve, Guenerve slim 2 tablety

Doplněk stravy je tvořen kombinací dvou specifických látek, které snižují hladinu tuku v krvi a napomáhají dobrému trávení. Vytváří podmínky pro mikroflóru v tlustém střevě. Posiluje imunitní systém. Obsahuje L-Lysine a Inulin

Obsahují L-Lysine
Snižuje hladinu tuků v krvi
Zajišťuje produkci hormonů, enzymů a protilátek v působen proti oparům
Napomáhá růstu a obnově tkání
Zajišťuje dobré trávení
Zlepšuje činnost střev

Maximálně 4 tablety denně, ráno a večer spolu s jídlem

Kosmetika Guenerve - eshop