Guenerve chladící gel Guenerve - modrý

Akce

Po aplikaci prořívacího gelu Guenerve je nutno zastavit proces štěpění podkožního tuku, pokožku zklidnit a vypnout - nejpozději po 2 hodinách od aplikace zahřívacího gelu

  • Cena vč. DPH:489 Kč
  • Cena bez DPH:404 Kč
  • Původní cena:594 Kč
  • Dostupnost: Skladem

Guenerve chladící gel Guenerve - modrý

Po aplikaci zahřívacího gelu Guenerve je nutno zastavit proces štěpění podkožního tuku, pokožku zklidnit a vypnout - nejpozději po 2 hodinách od aplikace zahřívacího gelu.

Toho docílíte aplikací modrého chladícího gelu GUENERVE.

Lehká emulze, obsahuje Aloe Vera ve směsi se speciálním výtažkem z řas, které zklidní pokožku jež může být po aplikaci zahřívacího gelu Guenerve lehce podrážděná. Chladivé látky mají pozvolný, dlouhodobý, zklidňující a výrazný hydratační účinek. Pro zpevnění a účinnou regeneraci pokožky je v emulzi obsažena speciální látka na přrírodní bázi francouzské firmy Gattefossé - výtažek ze semen rostliny Spilanthes acmella (často nazývaná Paracress). Studie dokazují, že tento výtažek okamžite působí zvýšení pevnosti a hladkosti pokožky. Dlouhodobý účinek je prokázán.

Složení: METHYL PCA, EXTRAKT Z MOŘSKÝCH RAS, ALOE VERA, VITAMÍN E, CAPRIC TRIGLYCERIDY, KUKUŘIČNÝ ŠKROB

Složky obsažené v gelu napomáhají k regeneraci namožených a unavených svalů po jakékoliv tělesné aktivite a navíc zajištují odstranění uvolneného tuku z  pokožky. Základem je mikronizovaný derivát kukuričného škrobu, který výše uvedené úcinné látky přenáší pres jednotlivé vrstvy pokožky. Při kontaktu gelu s  pokožkou dojde k  uvolnění mentolu (pomocí methyl PCA), který má příjemný chladivý, osvěžující a hydratační efekt. Obsažené látky mají taktéž prokazatelně příznivý vliv na metabolismus buněk, potlačují celulitidu, zvyšují hustotu kolagenových vláken, omlazují pokožku a redukují a zpomalují proces stárnutí kůže. Gel Guenerve dále na pokožce vytváří hebounký tenký film, který tvoří hydratační bariéru a chrání pokožku před vysycháním a dalšími nepříznivými vlivy.

Jako finální produkt péče o pokožku se používá třetí gel z řady Guenerve - VÝŽIVNÝ A ZPEVŇUJÍCÍ KRÉM Guenerve - zelený.

Po aplikaci si vždy umyjte ruce. Nesmí přijít do styku s očima!

Revoluční kosmetika Guenerve pro tvarování postavy a proti celulitidě sestává ze 3 gelů.

Před cvičením se aplikuje Prohřívací gel Guenerve - červený, který aktivuje štěpení podkožního tuku. Dramaticky štěpení podkožního tuku zrychluje!

Po 2 hodinách od namazání je nutné použít Chladící gel Guenerve - modrý. Ten ukončí proces štěpení, zklidní a vyživuje pokožku, vypíná ji a hydratuje, pomáha v boji proti celulitidě.

Famózním výrobkem je Zpevňující a vyživující krém Guenerve proti celulitidě - zelený. Působí odlišným způsobem v noci, kdy omezuje ukládání tuků - tzv. lipogenesi a odlišným způsobem ve dne, kdy naopak podporuje rozklad zásobních tuků - lipolýzu. Navíc obsahuje látky proti stárnutí pokožky. Pokožka se stává viditelně pevnější a hladší.

Složení je výsledkem práce předních farmaceutů a dermatologů. Při výrobě je využívaná MIKRONIZACE. Respektuje metabolické procesy v těle a biologické rytmy. Kosmetika Guenerve obsahuje přírodní látky.

Při kombinaci všech tří krémů synergický účinek - prohřátím a intenzivním metabolismem spálení tuků, ochlazení, vyhlazení, relaxace a doplnění ztráty lipidů a vody (lipidy jsou využity ke změkčení membrán a nikoliv do tukových buněk)

Kosmetika proti celulitidě Guenerve byla vyvinuta s cílem poskytnout komplexní péči o pokožku před, v průběhu i po cvičení (nejen) na stroji Rolletic. Vynikající výsledky má i při jakékomliv cvičení či tělesné námaze. Jednotlivé gely a krémy jsou určeny pro přípravu pokožky na její následující mechanické namáhání během cvičení, masáže či jiné fyzické aktivity a dosažení optimální kondice z hlediska pružnosti, vláčnosti a prokrvení. Po aplikaci masážních procedur je pokožka zklidněna, vyživena a ošetřena tak, aby byly kompenzovány nejen vlivy předchozích okolností, ale došlo zároveň k navození rychlých regeneračních pochodů.

POŠTOVNÉ ZDARMAPOŠTOVNÉ A BALNÉ v ČR ZDARMA!

Při nákupu nad 600,- Kč 

Pro profesionály a Rolletic studia VO ceny kosmetiky Guenerve - kontaktujte nás!

Zasíláme i na Slovensko - platba možná v EUR - klikněte TU.