Guenerve zpevňující výživný krém proti celulitidě - zelený

Akce

Pro účinnou péči k omezení projevu celulitidy a zpevnění pokožky je vhodné použít na kritické partie 2x denně ráno a večer.

  • Cena vč. DPH:489 Kč
  • Cena bez DPH:404 Kč
  • Původní cena:594 Kč
  • Dostupnost: Skladem

Guenerve zpevňující výživný krém proti celulitidě - zelený

Zpevňující emulzi GUENERVE s výtažkem z červených řas, které jsou nazývány rostlinnými korály díky vysokému obsahu  vápníku.

Tato účinná látka je schopná se přizpůsobit biorytmu tukových buněk  
a působit odlišným způsobem v noci, kdy omezuje jejich ukládání - tzv. lipogenesi 
a odlišným způsobem ve dne, kdy naopak podporuje rozklad zásobních tuku - lipolýzu.

Mimo toho emulze obsahuje látky, které mají velmi silný hydratační a regenerační účinek.
Pravidelným užíváním se pokožka stává viditelne pevnější a hladší.

Složení: ALOE VERA, ALARIA, LEVANDULE, CORALIN, 
EXTRAKT Z MOŘSKÝCH KORÁLU, CAPRIC 
TRIGLYCERIDY, LAURYL PCA, VITAMÍN E, ESTERY

Obsažené látky zajištují vysokou hydrataci a výživu pokožky, anti-aging efekt. Mají dvojí účinek 
působení. Po okamžitém nanesení hydratují povrch kůže a zároveň postupným uvolňováním esteru dochází koptimálnímu zvlhčování kůže v průběhu dne.

Aktivní složky účinkují při regulaci procesu obnovy kůže a svým mechanizmem  zodpovídají za integritu kůže a její optimální hydrataci. Minerály obsažené  v gelu pokožku hydratují, zklidňují, zjemňují, omlazují, dodávají kůži svěží 
vzhled a pokožka se stává pružnější a pevnější. Princip účinku je skryt ve způsobu uvolňování tuků, které následně slouží jako zdroj energie.

Extrakty  fungují jako přenašeče signálu a signalizují, kde je potřeba energie a podněcují 
tak lipolýzu (odbourávání tuků).

Po aplikaci si vždy umyjte ruce. Nesmí přijít do styku s očima!

 

 

Revoluční kosmetika Guenerve pro tvarování postavy a proti celulitidě sestává ze 3 gelů.

Před cvičením se aplikuje Prohřívací gel Guenerve - červený, který aktivuje štěpení podkožního tuku. Dramaticky štěpení podkožního tuku zrychluje!

Po 2 hodinách od namazání je nutné použít Chladící gel Guenerve - modrý. Ten ukončí proces štěpení, zklidní a vyživuje pokožku, vypíná ji a hydratuje, pomáha v boji proti celulitidě.

Famózním výrobkem je Zpevňující a vyživující krém Guenerve proti celulitidě - zelený. Působí odlišným způsobem v noci, kdy omezuje ukládání tuků - tzv. lipogenesi a odlišným způsobem ve dne, kdy naopak podporuje rozklad zásobních tuků - lipolýzu. Navíc obsahuje látky proti stárnutí pokožky. Pokožka se stává viditelně pevnější a hladší.

Složení je výsledkem práce předních farmaceutů a dermatologů. Při výrobě je využívaná MIKRONIZACE. Respektuje metabolické procesy v těle a biologické rytmy. Kosmetika Guenerve obsahuje přírodní látky.

Při kombinaci všech tří krémů synergický účinek - prohřátím a intenzivním metabolismem spálení tuků, ochlazení, vyhlazení, relaxace a doplnění ztráty lipidů a vody (lipidy jsou využity ke změkčení membrán a nikoliv do tukových buněk)

Kosmetika proti celulitidě Guenerve byla vyvinuta s cílem poskytnout komplexní péči o pokožku před, v průběhu i po cvičení (nejen) na stroji Rolletic. Vynikající výsledky má i při jakékomliv cvičení či tělesné námaze. Jednotlivé gely a krémy jsou určeny pro přípravu pokožky na její následující mechanické namáhání během cvičení, masáže či jiné fyzické aktivity a dosažení optimální kondice z hlediska pružnosti, vláčnosti a prokrvení. Po aplikaci masážních procedur je pokožka zklidněna, vyživena a ošetřena tak, aby byly kompenzovány nejen vlivy předchozích okolností, ale došlo zároveň k navození rychlých regeneračních pochodů.

POŠTOVNÉ ZDARMAPOŠTOVNÉ A BALNÉ v ČR ZDARMA!

Při nákupu nad 600,- Kč 

Pro profesionály a Rolletic studia VO ceny kosmetiky Guenerve - kontaktujte nás!

Zasíláme i na Slovensko - platba možná v EUR - klikněte TU.