Kosmetika Guenerve - návod k použití

DOPŘEJTE SVÉMU TĚLU REVOLUCI POMOCÍ NOVÉ TĚLOVÉ PŘÍRODNÍ KOSMETIKY
VYVINUTÉ PROTI CELULITIDĚ A NA HUBNUTÍ

Složení je výsledkem práce předních farmaceutů a dermatologů Při výrobě je využívaná MIKRONIZACE Respektují metabolické procesy v těle a biologické rytmy. Obsahuje přírodní látky.

Při kombinaci všech tří krémů synergický účinek- prohřátím a intenzivním metabolismem spálení tuků, ochlazení, vyhlazení, relaxace a doplnění ztráty lipidů a vody (lipidy jsou využity ke změkčení membrán a nikoliv do tukových buněk)

Prohřívací gel GUENERVE - červený
- aplikace před jakoukoli tělesnou námahou: cvičením, tancem, úklidem... Zefektivňuje spotřebu energie a tím zvyšuje ztrátu tuku. Prokrvuje a prohřívá pokožku působením na nervová zakončení epidermis (lehké pálení je doprovodným efektem). Podporuje rozklad triglyceridů, které jsou příčinou celulitidy a zadržování vody pozitivní vliv na vzhled pokožky. Ovlivňuje metabolismus z glukosy na spotřebu tuků (přenos tuků z cytosolu blíže k mitochondriím, kde dochází k procesu spalování). Nanáší se v tenké vrstvě. Maximální doba působení

 

Chladící gel GUENERVE - modrý
zklidňuje pokožku po aplikaci prohřívacího gelu, napomáhá k regeneraci namožených a unavených svalů. Zajištuje odstranění uvolněného tuku z pokožky. Zpevňuje pokožku.
Zvyšuje hustotu kolagenových vláken. Omlazuje pokožku. Redukuje proces stárnutí. Vytváří na pokožce hebounký film, který tvoří hydratační bariéru a chrání pokožku Účinné látky jsou díky mikronizovanému derivátu kukuřičného škrobu přenášeny přes jednotlivé vrstvy pokožky.
Nanáší se v tenké vrstvě pro zklidnění 2 hodiny po použití červeného prohřívacího gelu.

Výživný a zpevňující krém GUENERVE zelený
je účinnou péčí sloužící k omezení projevů STÁRNUTÍ POKOŽKY – ANTI-AGING, omezení celulitidy a výrazně dochází ke zpevnění pokožky. NAVÍC díky výtažku z červených řas se obsažené látky přizpůsobují biorytmu tukových buněk - večer působí proti ukládání (lipogenese) a přes den podporuje jejich rozkládání (lipolýza). Silný hydratační, regenerační a omlazující účinek. Pravidelným užíváním se pokožka stává pevnější a hladší
Použití 2krát denně - ráno pro podporu rozkládání tukových buněk (lipogenese), večer proti ukládání tukových buněk (lipolýza)

Guenerve SLIM 1 tablety
Hlavní účinnou látkou je L-karnitin-L-tartrát. Jedná se o specifckou lipotropní látku, která se aktivne zapojuje do procesu odbourávání tuku v lidském těle. O této látce se hovoří jako o hitu 21. století zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti.
Zvyšuje fyzický výkon a působí jako mozkový stimulátor L-karnitin-L- tartrát Posiluje přeměnu tuků na energii Dodává energii srdečním svalu
Přispívá ke spalování tuků během cvičení Maximálně 6 tablet denně

Guenerve SLIM 2 tablety
Doplněk stravy je tvořen kombinací dvou specifických látek, které snižují hladinu tuku v krvi a napomáhají dobrému trávení. Vytváří podmínky pro mikroflóru v tlustém střevě. Posiluje imunitní systém. Zajišťuje produkci hormonů, enzymů a protilátek v působen proti oparům

Napomáhá růstu a obnově tkání.
Zlepšuje činnost střev
Obsahuje L-Lysine a Inulin
Maximálně 4 tablety denně, ráno a večer spolu s jídlem

POŠTOVNÉ ZDARMAPOŠTOVNÉ A BALNÉ v ČR ZDARMA!

Při nákupu nad 600,- Kč 

Pro profesionály a Rolletic studia VO ceny kosmetiky Guenerve - kontaktujte nás!

Zasíláme i na Slovensko - platba možná v EUR - klikněte TU.